Інженерна геодезія. Геодезичні роботи для проектування і будівництва водогосподарських та гідротехнічних споруд

Волосецький Б. І.
Код: 978-617-607-766-4
Навчальний посібник. Друге видання, доповнене. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2015. 208 с. Формат 145 х 200 мм. М'яка обкладинка.
Ціна:95,00грн.
Weight: 0 кг

У курсі “Інженерна геодезія” окремо виділений розділ “Геодезичні роботи для проектування і будівництва водогосподарських та гідротехнічних споруд”, в якому розглядаються види і методика інженерних вишукувань, зокрема гідротехнічних, способи геодезичного забезпечення будівельно-монтажних робіт на цих об’єктах. Вивчаються основні методи і засоби комплексу інженерних вишукувань, що охоплюють інженерно-геодезичні, гідрологічні та гідрогеологічні роботи, результати яких є основою для проектування цих інженерних об’єктів. Викладено теоретичні і практичні аспекти геодезичного забезпечення розпланувальних та будівельно-монтажних робіт для спорудження енергетичних та водогосподарських комплексів. Крім традиційних методів і засобів геодезичних робіт, висвітлюється використання нових технологій і засобів вимірювання та опрацювання результатів.
Для студентів і спеціалістів геодезичних та споріднених спеціальностей, а також студентів напряму “Гідротехніка” спеціальності “Водогосподарське і природоохоронне будівництво”.

Зміст

Передмова

Вступ

Про автора