Телекомунікаційні системи та мережі. Принципи функціонування, технології та протоколи

Горбатий І. В., Бондарєв А. П.
Код: 978-617-607-919-4
Навчальний посібник. Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. 336 с. Формат 170 х 240 мм. Тверда оправа.
Ціна:200,00грн.
Weight: 0 кг

Автори прагнули ознайомити читача з новими технічними рішеннями в галузі телекомунікацій, сучасними технологіями передавання даних та мовних сигналів. Розглянуто принципи функціонування, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних систем та мереж. Описано принципи функціонування й вимоги до телекомунікаційних систем та мереж наступних поколінь. Детально розглянуто методи формування й оброблення сигналів у телекомунікаційних системах та мережах. Описано методи обчислення частотних та енергетичних характеристик модульованих і кодованих сигналів.
Також у посібнику наведено матеріали, присвячені найважливішим показникам телекомунікаційних систем та мереж – якості та технічній ефективності. Особливу увагу присвячено розгляду питань надійності, достовірності та безпеки телекомунікаційних систем та мереж.
Для студентів вищих навчальних закладів спеціальності 7.05090302 “Телекомунікаційні системи та мережі”, спеціальності 172 “Телекомунікації та радіотехніка” та споріднених спеціальностей, а також для тих, хто цікавиться телекомунікаційними й радіотехнічними технологіями.

Зміст

Вступ

Про авторів