Релейний захист електроенергетичних систем

Кідиба В. П.
Код: 978-617-607-827-2
Навчальний посібник. Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. 504 с. Формат 170 х 240 мм. Тверда оправа.
Ціна:150,00грн.
Weight: 0 кг

Викладено основи релейного захисту об’єктів електроенергетичних систем. Висвітлені загальні принципи виконання захистів, вимоги до них, особливості первинних вимірювальних перетворювачів струму та напруги, виконання захистів ліній електропересилання, трансформаторів, генераторів, двигунів, шин, конденсаторних батарей.
Розглянуто практично всі основні принципи, на підставі будують пристрої захисту: від найпростіших, з використанням запобіжників, електромеханічних реле, до найскладніших, з застосуванням цифрових терміналів. Наведені алгоритми розрахунку параметрів спрацювання електромеханічних та деяких цифрових захистів об’єктів електроенергетичних систем. Розглянуто особливості виконання схем пристроїв релейного захисту.
Для студентів електроенергетичних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів та спеціалістів відповідного профілю.
Рекомендувало Міністерство освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямом підготовки "Електротехніка та електротехнології".

Зміст

Передмова