Архітектура духовних освітніх закладів Української Греко-Католицької Церкви

Стоцько Р. З., Проскуряков В. І.
Код: 978-966-553-845-5
Монографія. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2009. 160 с. Формат 170 х 240 мм. М’яка обкладинка.
Ціна:236,00грн.
Weight: 0 г

Розглянуто архітектурно-типологічні принципи формування духовних освітніх закладів Української Греко-Католицької Церкви, систематизовано досвід проектування, будівництва та облаштування духовних освітніх закладів в Україні та Європі в період з X–XI ст. і до початку XXI ст., проведено типізацію існуючих духовних освітніх закладів різних конфесій, визначено основні типи, на базі яких доцільно створювати новий тип греко-католицького духовного освітнього закладу в Україні, проведено аналіз основних факторів, що впливають на формування архітектурно-планувальної організації духовного освітнього закладу УГКЦ нового типу, визначено спорідненість різних духовних освітніх структур УГКЦ та очевидну доцільність їх об'єднання в єдиний комплекс вищої духовно-богословської освіти УГКЦ нового типу, розроблено концепцію архітектурно-планувальної організації такого закладу та методичні рекомендації щодо проектування духовних освітніх закладів УГКЦ нового типу в Україні.

Зміст

Від авторів.
Звернення до читача.
Термінологічний словник, прийняті скорочення і умовні позначення.
Розділ 1. Досвід проектування, будівництва та опорядження духовних освітніх закладів в Україні та Європі.
Розділ 2. Аналіз основних чинників, що впливають на формування греко-католицького духовного освітнього закладу нового типу в Україні.
Розділ 3. Методичні рекомендації щодо проектування духовних освітніх закладів УГКЦ семінарійно-університетського типу в Україні.
Висновки. Післямова. Література.
Додатки.
Додаток А. Фотофіксація будівель духовних освітніх закладів різних конфесій.
Додаток Б. Плани, фасади, розрізи будівель Львівської духовної семінарії на вул. Хуторівка. Фотофіксація спорудженого об’єкта.