Тлумачний словник найуживаніших радіотехнічних термінів

Швидкий В. К.
Код: 978-966-553-732-8
Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2008. 60 с. Формат 145 х 200 мм. М’яка обкладинка.
Ціна:155,00грн.
Weight: 0 г

У словнику наведено тлумачення більш ніж 200 термінів та понять. Терміни та поняття, що стосуються антенно-фідерних пристроїв, подаються у розгорнутому вигляді.
Словник буде корисним для радіоаматорів, студентів та усіх, хто цікавиться радіотехнікою.

Передмова

Назва “Тлумачний словник найуживаніших радіотехнічних термінів” точно відповідає меті публікації та її завданням. У словнику подано тлумачення 230 термінів та понять. Терміни та поняття, що стосуються антенно-фідерних пристроїв, подаються в розгорнутому вигляді.
Зі словником буде корисно ознайомитись радіоаматорам, студентам незалежно від рівня їхньої теоретичної підготовки і практичного стажу. Радіоаматор-початківець може знайти багато
корисного та несподіваного, а читач з кращою підготовкою – поповнити деякі прогалини у знаннях і матиме значний матеріал для роздумів і пошуків.
Сподіваюсь, словник допоможе радіоаматорам позбутися жаргонних висловів, які дедалі частіше з’являються у періодичній літературі, в Інтернеті та часто застосовуються радіоаматорами під час радіозв’язків в ефірі.
Під час складання словника використовувалися стандарти, міжнародна система фізичних одиниць (СІ), словники, довідники, підручники для вищих навчальних закладів, радіоаматорська література, періодичні видання. Відомості, запозичені з перерахованих джерел, вибирались, уточнювались, узагальнювались та викладались у максимально зручному вигляді для розуміння з виходом на практику.
Словник – видання науково-популярне, його можна читати у довільній послідовності.
Значна частина друкованих джерел інформації, використаних автором, наводиться в списку в кінці словника.
Висловлюю подяку рецензентам за клопітку роботу з оцінки рукопису та виправлення його недоліків.
Вдячний видавництву, яке заслужено користується авторитетом, за те, що ризикнуло опублікувати словник.
Автор, шукаючи найпростіші форми висвітлення не зовсім простих понять, міг, в окремих випадках, дати своє тлумачення. Заздалегідь вдячний уважним читачам, які виявлять ці неточності. А тим з них, які надішлють на адресу видавництва обґрунтовані
зауваження, висловлюю щиру подяку.
Інженер В. К. Швидкий – UT8HT (ex UH8CT)