Видатні вчені-математики Львівської політехніки (1844–1939)

Бєлоус І. О.
Код: 978-617-607-205-8
Бібліографічний покажчик. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2012. 100 с. Формат 145 х 200 мм. М'яка обкладинка.
Ціна:29,00грн.
Weight: 0 кг

У виданні відображено життєвий і творчий шлях видатних математиків Львівської політехніки (1844–1939) та їхній науковий доробок, внесок у світову скарбницю науки.
Бібліографічний покажчик основних праць вчених-математиків укладено за результатами проведеного автором дослідження колекції їхніх праць у фонді книгозбірні Львівської політехніки.
Для наукових працівників, студентів, істориків науки.

Зміст

Передмова.
Наукова спадщина видатних вчених-математиків Львівської політехніки.
Казимир Бартель.
Луціан Беттхер.
Плацид Дзівінський.
Лаврентій Жмурко.
Владислав Войцех Зайончковський.
Станіслав Кемпінський.
Мечислав Лазарський.
Гнат Лємох.
Антоні Ломніцький.
Кароль Машковський.
Володимир Стожек.
Список скорочень.

Передмова

У бібліографічному покажчику міститься інформація про основні етапи життя та науково-педагогічної діяльності видатних вчених-математиків Львівської полі техніки у хронологічних межах з 1844 до 1939 рр.
Покажчик побудовано за алфавітом прізвищ учених. У межах кожного авторського комплексу матеріал розташовано за трьома розділами: коротка біографічна довідка, література про життя та діяльність вченого, перелік його основних друкованих праць. Праці вченого наведено за хронологією виходу в світ.
Окремо подано скорочення, що використовуються у покажчику, зокрема скорочену форму назв періодичних видань.

Про автора

БЄЛОУС Ірина Олександрівна
Працює у науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки з 1973 р. Укладач і редактор серії "Біобібліографія вчених Львівської політехніки" та щорічника "Друковані праці Національного університету "Львівська політехніка". Автор монографії "Науково-технічна бібліотека Національного університету "Львівська політехніка" (2009).