Геодезія. Частина друга

За заг. ред. А. Л. Островського
Код: 978-617-607-241-6
Підручник. Частина 2 / А. Л. Островський, О. І. Мороз, В. Л. Тарнавський. Друге вид., виправлене. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2012. 564 с. Формат 170 х 240 мм. Тверда оправа.
Ціна:250,00грн.
Weight: 0 кг

Вперше зроблено спробу не тільки детально розглянути відсутні у попередніх підручниках питання теорії електронних приладів, методів супутникової геодезії, але і достатньо повно описати найсучасніші автоматизовані прилади та методи створення геодезичної основи карт та планів, виконання топографічного знімання територій дистанційними методами, розв’язання на основі планів, карт та спеціальних геодезичних вимірювань найширшого спектра наукових та інженерних задач у різноманітних галузях та в обороні країни.
Багато питань у підручнику розглянуто значно ширше, ніж вимагає програма вищого навчального закладу. Тому він може бути корисний інженерам-геодезистам, аспірантам, викладачам геодезії ВНЗ, коледжах та загалом допоможе знайти дорогу в світ геодезичної науки.
Затвердило Міністерство освіти і науки України як підручник для студентів напряму “Геодезія, картографія та землеустрій” вищих навчальних закладів.

Зміст. Передмова. Предмет геодезії