Техніка створення вакууму

Шеремета Р. М.
Код: 978-617-607-243-0
Навчальний посібник. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2012. 188 с. Формат 145 х 200 мм. М'яка обкладинка.
Ціна:40,00грн.
Weight: 0 кг

Викладено принцип дії та конструктивні особливості вакуумних насосів та вловлювачів. Наведено їх технічні характеристики та можливості використання в різноманітних відкачувальних системах, теоретичні матеріали, що дають змогу розраховувати основні параметри вакуумних насосів та вловлювачів.
Посібник буде корисним під час вивчення навчальних дисциплін, що стосуються проблем створення вакууму, виконання курсових та дипломних проектів студентів машинобудівних та електрофізичних спеціальностей, а також у практичній діяльності інженерно-технічних працівників підприємств.

Зміст

Вступ

Про автора

ШЕРЕМЕТА Роман Микитович
Доцент кафедри електронного машинобудування Національного університету "Львівська політехніка". Автор понад 110 наукових та науково-методичних праць, монографії у співавторстві. Має авторські свідоцтва та патенти на винаходи. Брав участь у розробленні конструкцій роз'ємних з'єднань підвищеної надійності для кріогенних середовищ і вакууму та методики їх проектування. Значну кількість розробок виконано на замовлення НВО "Энергия" (Москва, Росія) і впроваджено на таких об'єктах: термоядерний реактор "Токамак ТМ", паливна система, система дозаправки в космосі, система життєзабезпечення, які використовують на ракетах-носіях та космічних орбітальних станціях.