Геодезія у природокористуванні

Волосецький Б. І.
Код: 978-617-607-268-3
Навчальний посібник. Друге видання, виправлене і доповнене. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2012. 292 с. Формат 145 х 200 мм. М'яка обкладинка.
Ціна:55,00грн.
Weight: 0 кг

Розглянуто інженерно-геодезичні роботи, які забезпечують користування природними ресурсами, методи визначення їх параметрів і характеристик. Аналіз точності топографічної інформації та геодезичних побудов розглядається у зв’язку з реалізацією проєктів використання певних видів природних ресурсів. Докладно описані методи і засоби польових вимірювань, наведено методики їх опрацювання та аналіз точності одержаних результатів. Детально розглянуто специфіку робіт з інвентаризації територіальних та господарських земле-, водо-, лісокористувань, оцінки окремих ділянок. Описано методику геодезичних робіт для реалізації проєктів протиерозійного захисту земель, розглянуто зміст геодезичного забезпечення рекультивації порушених земель.
Посібник призначений для студентів напряму “Геодезія та землевпорядкування”. Буде корисним для студентів і фахівців споріднених спеціальностей.
Рекомендувало Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України як навчальний посібник для студентів напряму "Геодезія та землеустрій" вищих навчальних закладів.

Зміст

Вступ