- Рубрики
- Філософія, психологія, педагогіка
- Історія
- Політика, право
- Економіка
- Математика
- Фізика
- Хімія, хімічна технологія
- Біологія, валеологія
- Геодезія, картографія
- Загальнотехнічні науки
- ІТ, комп'ютери
- Автоматика, радіоелектроніка, телекомунікації
- Електроенергетика, електромеханіка
- Приладо-, машинобудування, транспорт
- Будівництво
- Архітектура, містобудування
- Мовознавство
- Художня література
- Мистецтвознавство
- Словники, енциклопедії, довідники
- Журнал "Львівська політехніка"
- Збірники тестових завдань
- Книжкові видання
- Наукова періодика
- Фірмова продукція
Сімнадцятий Форум видавців. Участь важлива не менше, ніж перемоги
1999 року Видавництво Львівської політехніки вперше взяло участь у Форумі видавців у Львові – зайнявши скромний стенд на третьому поверсі Палацу мистецтв. Ми тоді були одним із багатьох університетських видавництв і редакційно-видавничих відділів, що їм організатори Форуму запропонували показати себе на виставці.
За дванадцять років, які минули відтоді, Форум видавців у Львові виріс до статусу найбільшої і без перебільшень найцікавішої книжкової виставки незалежної України, а Видавництво Львівської політехніки є її незмінним учасником. Наші книжки мають сталий попит і добре поводження серед відвідувачів Форуму.
Цьогоріч на стенді в Палаці мистецтв і в наметі на подвір'ї Палацу Потоцьких ми представили понад 200 назв книжкових видань: підручників, навчальних посібників, монографій. Два з трьох поданих на конкурс наших видань здобули нагороди Форуму.
Програма заходів цьогорічного Форуму ледве вкладалася у сорок друкованих сторінок, кількість зустрічей, презентацій, круглих столів просто спантеличувала. Незважаючи на неймовірну розпорошеність уваги відвідувачів, презентаційні акції Видавництва Львівської політехніки вдалися цікавими і людними.
Напевно, найбільш вдалою варто вважати презентацію нових сучасних навчальних посібників: Оксани Микитюк "Сучасна українська мова: самобутність, система, норма" та Геннадія Вознюка і колективу авторів "Українська мова (за професійним спрямуванням)". Зал Товариства охорони пам'яток історії та культури (вул. Коперніка, 40А) був переповнений; привітати авторів прийшли колеги з Політехніки та Університету імені Івана Франка, а студенти-політехніки сиділи навіть на підвіконнях…
Камерною, але серйозною і змістовною вийшла розмова з професором Богданом Посацьким, автором навчального посібника "Основи урбаністики. Територіальне і просторове планування".
18 вересня відбулася зустріч з академіком Ігорем Юхновським, присвячена виходу в світ третього тому тритомного видання "Вибрані праці. Фізика. Економіка. Політика". Зустріч організовано спільно з Інститутом фізики конденсованих систем НАН України. Ігор Рафаїлович розповідав про свою наукову кар'єру, причини і мотиви зміни наукової діяльності на політичну, про участь у роботі Верховної Ради перших скликань і перипетії Помаранчевої революції.
Зацікавлення колег-архітекторів і молодого студентського покоління викликала презентація книжки професора архітектури Віктора Проскурякова "Неймовірні пригоди "западенців" у північній столиці розвинутого соціалізму" – веселих і сумних спогадів про часи навчання в аспірантурі Держбуду СССР, про друзів, які назавжди лишилися в пам'яті і на сторінках цієї книжки.
Фоторепортаж про участь Видавництва Львівської політехніки на 17 Форумі видавців у Львові
»
- Увійдіть або зареєструйтесь, щоб дописувати коментарі