- Рубрики
- Філософія, психологія, педагогіка
- Історія
- Політика, право
- Економіка
- Математика
- Фізика
- Хімія, хімічна технологія
- Біологія, валеологія
- Геодезія, картографія
- Загальнотехнічні науки
- ІТ, комп'ютери
- Автоматика, радіоелектроніка, телекомунікації
- Електроенергетика, електромеханіка
- Приладо-, машинобудування, транспорт
- Будівництво
- Архітектура, містобудування
- Мовознавство
- Художня література
- Мистецтвознавство
- Словники, енциклопедії, довідники
- Журнал "Львівська політехніка"
- Збірники тестових завдань
- Книжкові видання
- Наукова періодика
- Фірмова продукція
25 найновіших. Нові зустрічі – не за горами
7 квітня, на Благовіщення, Видавництво Львівської політехніки влаштувало першу весняну зустріч з авторами й читачами з нагоди виходу в світ перших цьогоріч книжок. Коло науковців, яке зібралося на презентацію видавничих новинок, було широке: презентовано 25 найновіших видань з різних галузей науки і техніки. У цьому переліку – монографії, навчальні посібники, три підручники, два словники.
Від імені керівництва Львівської політехніки перед зібранням виступив проректор з науково-педагогічної роботи професор Анатолій Загородній. Від Науково-технічної бібліотеки, співорганізатора зустрічі – директор бібліотеки Олександр Шишка. Від директорату Львівської політехніки – директор Інституту економіки і менеджменту професор Олег Кузьмін.
З огляду на кількість книжок ведучі Олена Сеник і Олеся Пастущак змушені були обмежитися назагал переліком і короткою анотацією новинок. Втім, не забракло промовців, охочих розповісти більше про власну працю або працю колег, сказати добре слово про роботу фахівців нашого Видавництва.
Серед найвагоміших видань нового року: термінологічний словник "Банківська справа"; "Ілюстрований словник архітектурних термінів"; підручник "Маркетинг інновацій"; навчальний посібник "Цифрова обробка сигналів"; серія навчальних видань з курсу "Консолідована інформація" (це одна з найновіших спеціальностей, акредитованих у Політехніці; серію започатковано минулого року); підручник "Токсикологічна хімія"; підручник "Військова топографія"; навчальний посібник "Архітектура сучасності".
Такі зустрічі дуже важливі, бо ж усім нам на щодень бракує часу для живого спілкування, знайомства, обміну враженнями від прочитаного, продуманого, – підкреслила Ірина Фаріон, доцент кафедри української мови Львівської політехніки, автор відомої монографії "Мова – краса і сила". Добре, коли книжка гуртує, і небайдужих стає більше.
Тому наостанок – важлива інформація. Книжкова зустріч, яку для своїх читачів, авторів і колег влаштувало наше Видавництво на Благовіщення, започатковує цикл зустрічей у Студентській бібліотеці Політехніки (вул. Митрополита Андрея, 3). Бо ж саме в цій будівлі на першому поверсі невдовзі почне працювати велика книгарня Видавництва.
»
- Увійдіть або зареєструйтесь, щоб дописувати коментарі