- Рубрики
- Філософія, психологія, педагогіка
- Історія
- Політика, право
- Економіка
- Математика
- Фізика
- Хімія, хімічна технологія
- Біологія, валеологія
- Геодезія, картографія
- Загальнотехнічні науки
- ІТ, комп'ютери
- Автоматика, радіоелектроніка, телекомунікації
- Електроенергетика, електромеханіка
- Приладо-, машинобудування, транспорт
- Будівництво
- Архітектура, містобудування
- Мовознавство
- Художня література
- Мистецтвознавство
- Словники, енциклопедії, довідники
- Журнал "Львівська політехніка"
- Збірники тестових завдань
- Книжкові видання
- Наукова періодика
- Фірмова продукція
Вітаємо з ювілеєм!
16 квітня святкує 85-річний ювілей Борис Григорович Возницький, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, мистецтвознавець, заслужений працівник культури України та Польщі, директор Львівської галереї мистецтв, Президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (JCOM) від UNESCO. Великій праці академіка Возницького завдячуємо порятунком Олеського замку, Золочівського замку і палацу, Підгорецького палацового комплексу, створенням у Львові музею Івана Пінзеля та іншими важливими пам'яткоохронними справами.
Долучаємося до щирих привітань Ювілярові, бажаємо доброї долі всім уже зробленим справам і всім новим починанням!
»
- Увійдіть або зареєструйтесь, щоб дописувати коментарі
вітання ювілярові
З цієї нагоди вітання ювілярові надіслав ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.
У вітанні, зокрема, йдеться:
«Вельмишановний Борисе Григоровичу!
У день Вашого знакового ювілею прийміть найщиріші вітання й поздоровлення від мене особисто, а також Ваших колег і друзів – викладачів та студентів Національного університету «Львівська політехніка»!
Вас жартома називають найбагатшою людиною в Україні. І це двічі правда. Адже саме завдяки Вашому дивовижному дару й багаторічній самовідданій праці визволено з небуття та збережено понад десять тисяч унікальних мистецьких реліквій, котрі оцінюються в десятки мільярдів гривень. Одначе найзаможнішим українцем Ви стали насамперед у сенсі духовному, сенсі безприкладного й вірного служіння нетлінним цінностям нашого народу. Невипадково Вас величають янголом-охоронцем українських музеїв та замків.
Постатей такого пророчого масштабу в Україні небагато, і зовуть їх шанобливо Совістю Нації. Є люди, котрі творять історію. Є, на жаль, і такі, котрі історію псують та нищать. Проте, на щастя, не перевелися ще подвижницькі душі, які її бережно колекціонують і мають багато що сказати як першим, так і другим. Ви, шановний ювіляре, належите саме до цієї категорії натхненних збирачів й хранителів генетичного мистецького коду українського народу.
В урочу й життєдайну весняну пору, напередодні світлого Воскресіння Христового, зичу Вам високих духовних поривань і невтамованої внутрішньої енергії творити добро для людей і мистецтва. Нехай Вам і надалі зорить удача в усіх починаннях, шана та прихильність людей, вірність та незрадливість друзів, затишок і благополуччя в родині!
Міцного Вам здоров’я, постійного громадянського і творчого неспокою! З роси і води Вам!»
Джерело: http://lp.edu.ua/index.php?id=527&no_cache=1&tx_ttnews[tt_news]=1876