Про видавництво

ЧАС ЧИТАТИ НАШІ КНИГИ

„Демократія опирається на добре інформованих людей”. Так стверджує Хартія читача, прийнята 1992 року Міжнародною асоціацією видавців і Міжнародним комітетом книги. Так вважаємо і ми – наукова і творча спільнота Видавництва Львівської політехніки, створеного 1993 року.
Радо вітаємо Вас на нашій сторінці. Ви напевно знайдете тут цікаві новини, важливу інформацію, потрібну книжку.

Видавництво Національного університету „Львівська політехніка” – сучасний видавничо-поліграфічний комплекс. Від 1999 року – щорічний активний учасник Форуму видавців у Львові.
Роль книги, читання у процесі здобуття освіти годі переоцінити. Усвідомлюючи це, ми прагнемо творити якісну книгу – і на рівні змісту, і на рівні поліграфічного виконання. Ми видаємо навчальну, наукову, довідкову, навчально-методичну літературу. Забезпечуємо навчальний процес у Львівській політехніці підручниками, посібниками, монографіями, конспектами лекцій, довідниками, словниками, навчально-методичними матеріалами.
Наші книжки знають і читають у багатьох навчальних закладах України. Зокрема, великий попит існує на наші видання з технічних і комп’ютерних наук, економіки, будівництва, архітектури.

Мандруючи нашою сторінкою, Ви можете

• отримати докладну інформацію про наші книжки у рубриці КАТАЛОГ
• дізнатися більше про наші нові видання, прочитати інтерв’ю з авторами найцікавіших книг у рубриці ПРОМОЦІЯ
• вільно читати методичні видання: НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНУ ЛІТЕРАТУРУ з усіх дисциплін, приявних у КАТАЛОЗІ, публікуємо на нашій сторінці у повному обсязі
• ознайомитися з Вісником Національного університету „Львівська політехніка”, іншими фаховими виданнями у рубриці НАУКОВА ПЕРІОДИКА
• замовити і придбати потрібну книгу, або ж, якщо наклад вичерпано, скористатися послугою „друк на замовлення”

Запрошуємо до діалогу і співпраці!

Syndicate content