Наукова періодика

Підрозділи

Про наукову періодику

Тематичні випуски Вісника Національного університету "Львівська політехніка" і міжвідомчі науково-технічні збірники внесено ВАК України до переліку видань, у яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних робіт.

Перелік тематичних випусків Вісника і збірників, кількісні показники їх випуску (обсяг, тираж) затверджуються щорічно наказом ректора університету.

У тематичних випусках Вісника і міжвідомчих науково-технічних збірниках публікуються матеріали наукових досліджень, які:

виконали працівники, аспіранти і студенти університету, а також працівники сторонніх організацій;

мають науково-теоретичне і практичне значення; раніше не публікувалися;

підготовлені згідно з вимогами постанови президії ВАК України від 15. 01. 2003 р. № 7-05/1 і мають дві рецензії наукових фахівців (доктора або кандидата наук).

Статті повинні відповідати тематиці випуску Вісника (збірника).

Автор може подати у конкретний випуск Вісника (збірника) одну статтю, у співавторстві – дві.

Автори статей зберігають авторські права, але не можуть претендувати на виплату гонорару і отримання безкоштовних примірників випусків Вісника (збірників).

З вимогами до статей, що подаються до друку у Вісник (збірник), можна ознайомитися на нашому сайті vlp.com.ua, або у кімн. 302 головного корпусу університету або за телефоном (032) 258-26-37. Зразок статті, оформленої стилями з шаблону Scientific Paper, а також сам шаблон, можна завантажити за посиланнями, поданими нижче.

Зразок статті
Стилевий файл (шаблон)

З метою оприлюднення творчого доробку науковців на веб-сторінці Видавництва Львівської політехніки розміщено видані періодичні друковані наукові видання. Доступ до цих матеріалів у режимі on-line сприяє популяризації навчальної літератури та наукових фахових видань і збільшить коло читачів.

Увага! Від грудня 2009 року ПОВНІ ВЕРСІЇ статей будуть доступні для завантаження лише ЗАРЕЄСТРОВАНИМ КОРИСТУВАЧАМ!
Переваги реєстрації:
1. Доступ до повних версій статей
2. Оперативне інформування про книжкові новинки, акції Видавництва Львівської політехніки.

Для реєстрації нового користувача перейдіть за посиланням Реєстрація

Syndicate content