Промоція

Двадцять найкращих книжок століття, перекладених українською

П’ятдесят тисяч користувачів навряд чи порадять щось погане, подумали автори книжкового порталу Goodreads, і створили рейтинг найкращих романів ХХ століття...
А ви вже читали це?

Мотивуймося, надихаймося... читаймо

Банально було б стверджувати, що осінь – то пора на читання. Бо осінь – така самісінька пора на читання, як зима, весна і літо. І ми це чудово знаємо...

"Механіка" Стефана Банаха в українському перекладі

До 125-річчя видатного математика, професора Львівського університету і Львівської політехніки, співзасновника Львівської математичної школи Стефана Банаха вийшов у світ його підручник "Механіка". Український переклад здійснив Григорій Понеділок, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Національного університету "Львівська політехніка".

Львівська політехніка. 200 років історії – у текстах, фотографіях, картинах, аудіо та відео

2016 року Національний університет «Львівська політехніка» відзначив поважний 200-літній ювілей. Свій літопис Політехніка – один з найстаріших навчальних закладів сучасної України – веде від створення 1816 року у Львові Цісарсько-королівської реальної школи.
З нагоди ювілею в нашому Видавництві вийшли п’ять видань, присвячених історії й сучасності славетної Львівської політехніки.

Практичний помічник для студентів Львівської політехніки

...плюс датований щоденник на увесь 2016–2017 навчальний рік :)

Благодійна акція​ ​«Третій вік: задоволення від читання» відбудеться під час 23 Форуму видавців

15—­18 вересня вп’яте відбудеться Благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: Задоволення від читання», яку організовує ГО «Форум видавців». У програмі — зустрічі з відомими письменниками та інтелектуалами, виступи хорових колективів та концерт легендарного українського гурту заслужених артисток України Лесі та Галі Тельнюк «​Сестри Тельнюк»​.

2016 – рік англійської мови в Україні

Указ Президента України про 2016-й як рік англійської мови видано з метою «сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей». Адже за індексом вивчення англійської мови (EF EPI) Україна посіла аж 44 місце серед 63 країн, і це, зрозуміло, дуже низький показник.
За даними рейтингу, найкраще знають англійську в сімох європейських країнах: Данії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі та Австрії.

Syndicate content