Книжкові видання

Підрозділи

Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система: довідник користувача

За ред. Ю. М. Рашкевича і Ж. В. Таланової
50,00грн.

Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система (ЄКТС) є інструментом європейського простору вищої освіти, що допомагає зробити навчання та навчальні курси прозорішими, сприяючи поліпшенню якості вищої освіти. Довідник користувача ЄКТС, який підготувала робоча група практиків, надає методичну допомогу щодо реалізації ЄКТС, містить посилання на відповідні допоміжні документи і є офіційним керівництвом для використання Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи.

Батькова рука. Земна й духовна ниви отця Олександра Содомори

Зібрав і зредагував Андрій Содомора
Не для продажу
0,00грн.

Першим задумом було – видати те, що збереглось від татових проповідей. Але вплетений у них багатий життєвий матеріал спонукав до розширення рамок цієї книжки: проповідям передують спогади рідних, близьких і знайомих, колишніх парохіян, а також – дещо з листів. У книжці – й деякі художні твори, писані під враженням татових розповідей і тих настроїв, що їх навіяла батьківська хата, родинний Вирів. Усе це стало широким тлом, з якого проступає постать о. Олександра Содомори – священика, сім’янина, громадського діяча.

Національний університет «Львівська політехніка»: архітектурний атлас

Черкес Б. С. та ін.
Не для продажу
0,00грн.

Архітектурний атлас присвячено історії виникнення та формування архітектурного комплексу Національного університету «Львівська політехніка». У виданні подано відомості щодо історії проектування та спорудження навчальних та адміністративних корпусів, гуртожитків, навчальних полігонів та спортивно-оздоровчих таборів. Атлас ілюстровано архівними проектними матеріалами, історичними та сучасними світлинами.
Атлас призначено для професорсько-викладацького складу та студентів Національного університету «Львівська політехніка», а також для всіх, хто цікавиться історією Львівської політехніки.

Українсько-англійсько-французько-іспанський фізичний словник

Колектив укладачів
40,00грн.

Словник містить 780 термінів і охоплює термінологію всіх розділів загальної фізики.
Для іноземних студентів, що вивчають курс фізики у вищих навчальних закладах.

Зміст

Syndicate content