Інтелектуальні компоненти інтегрованих автоматизованих систем управління

Медиковський М. О. та ін.
Код: 978-617-607-796-1
Монографія / М. О. Медиковський, Р. О. Ткаченко, І. Г. Цмоць, Ю. В. Цимбал, А. В. Дорошенко, О. В. Скорохода. Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. 280 c. Формат 170 х 240 мм. М’яка обкладинка.
Ціна:217,00грн.
Weight: 0 кг

На основі комплексного підходу та ієрархічної компонентно-орієнтованої технології розроблено інтелектуальні компоненти інтегрованих автоматизованих систем управління, які орієнтовані на використання в ієрархічно-розподілених системах, що інтегрують функції керування технологічними та організаційно-економічними процесами підприємства. За комплексним підходом, який охоплює інформаційні та нейромережеві технології, методи та засоби попередньої обробки даних, фільтрації динамічних даних, прогнозування та візуалізації багатовимірних даних, а також компонентно-орієнтованої технології, яка передбачає розроблення інтелектуальних компонентів у вигляді функціонально завершених модулів, що мають вихід на стандартний інтерфейс, можна підвищити якість управління, зменшити вартість та час проектування.
Для наукових працівників, інженерів, аспірантів і студентів, що займаються розробленням інтелектуальних засобів для ІАСУ та проблемами штучного інтелекту.

Зміст

Вступ