Механіка

Банах Стефан
Код: 978-966-941-024-5
Підручник. Переклад з польської та редагування Григорія Понеділка. Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. 616 с. Формат 170 х 240 мм. Тверда оправа.
Ціна:230,00грн.
Розповсюджується автором
Weight: 0 кг

У підручнику, який належить перу видатного математика ХХ ст. Стефана Банаха, викладено основи загальної і теоретичної механіки та їх прикладних технічних застосувань. Написаний на основі лекцій, які автор читав студентам Львівської політехніки та Університету Яна Казимира (тепер Львівський національний університет ім. І. Франка). Зміст підручника та науковий рівень викладення матеріалу відповідають типовим навчальним програмам з цієї дисципліни, які залишилися незмінними дотепер. Призначений, насамперед, для тих, хто починає вивчати предмет. Виклад теоретичного матеріалу на високому методичному рівні супроводжують численні приклади розв’язування задач. Фундаментальні фізичні принципи механіки доступно пояснено на багатьох прикладах із великою кількістю рисунків.
Для студентів фізико-математичних та інженерно-технічних спеціальностей університетів, викладачів курсів загальної фізики, теоретичної та прикладної механіки, істориків науки та дослідників творчості С. Банаха.

Зміст

Час і простір Стефана Банаха у Львівській політехніці

Передмова